Torby i sakwy rowerowe

 

Sport Arsenal to wiodący czeski producent sakw i toreb i bagażników  rowerowych. Firma istnieje od 1992 roku, prowadzona jest przez pasjonatów turystyki i rekreacji rowerowej. Wszystkie produkty są testowane przez liczną grupę zaprzyjaźnionych rowerzystów. Efektem tej współpracy jest szeroka i bardzo praktyczna oferta sakw i toreb rowerowych dla każdego rowerzysty.
Sakwy i torby rowerowe Sport Arsenal wyróżnia wysoka jakość i niezwykle przyjazna cena.

Sakwy torby i bagażniki rowerowe Sport Arsenal dzielą się na grupy produktów:

  • Rekreacja LRC
  • Zaawansowana turystyka rowerowa SNC
  • Wyprawy rowerowe EXPEDICE
  • Bikepacking W2B

 


REKREACJA Seria LRC

Jest idealna dla osób wybierających się od czasu do czasu na rekreacyjne wycieczki, jak również dla mniej wymagających turystów rowerowych, preferujących jazdę po szosach i łatwych do przejechania drogach, z maksymalnym ciężarem do kilkunastu kg.
GŁÓWNE CECHY: najniższa cena, proste rozwiązania.

 

 

 

 

 

 


ZAAWANSOWANA TURYSTYKA ROWEROWA Seria SNC

Odpowiednia dla użytkowników wymagających od sprzętu większych możliwości: wygody użytkowania, stabilności i bardziej zaawansowanych rozwiązań, niż oferuje podstawowa seria LRC. Dzięki zaawansowanej budowie, produkty serii SNC są przeznaczone na wyprawy w trudniejszych warunkach, trwające od kilku dni do tygodnia. Bagażniki są wykonane z dobrej jakości stopów aluminium 6061. Prezentują dobry stosunek wagi do nośności. Sakwy umożliwiają różne warianty ułożenia bagażu, łatwy dostęp do poszczególnych rzeczy oraz odpowiednie rozmieszczenie ciężaru na rowerze. Uszyte są z nieprzemakalnego materiału PES z dobrej jakości warstwą PVC. Dodatkową ochronę można uzyskać dokupując wodoszczelną wkładkę lub pokrowiec przeciwdeszczowy.

 

W SKRÓCIE: seria SNC jest przeznaczona dla turystów rowerowych, którzy poruszają się w różnorodnym terenie (szosa, szuter, drogi polne, leśne itd.) oraz wymagających od sprzę-tu bardziej zaawansowanych rozwiązań.

GŁÓWNE CECHY: system modułowy, możliwość konfiguracji i regulacji objętości, system nośny pozwalający na wygodne i stabilne zaczepienie sakw do bagażnika, pasy kompresyjne, stabilność bagażu, łatwy dostęp do bagażu.


WYPRAWY ROWEROWE

Seria sakw i bagażników EXPEDICE została zaprojektowana specjalnie dla kilkutygodniowych wypraw, podczas których podróżuje się z ciężkim bagażem bez możliwości uzupełnienia zapasów. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja bagażników zapewnia wysoką nośność i sztywność. Taka kombinacja jest gwarancją bezpiecznej jazdy i stabilności bagażu podczas kamienistych zjazdów a także podczas jazdy „na stojąco” przy podjazdach. Sakwy są w 100% wodoszczelne. Sakwa posiada minimum szwów a materiał łączony jest poprzez zgrzewanie. System zamykania jest rozwiązany metodą rolowania, podobnie jak w workach żeglarskich.
W SKRÓCIE: seria dla wymagających rowerzystów, którzy obrali ekstremalne trasy (np. górskie i kamieniste) bez względu na warunki pogodowe, z maksymalnym obciążeniem do ok. 44 kg (łącznie bagażnik przedni, tylny i sakwa na kierownicę).
GŁÓWNE CECHY: system modułowy, możliwość konfiguracji i regulacji objętości, system nośny pozwalający na wygodne i stabilne zaczepienie sakw do bagażnika, pasy kompresyjne, stabilność bagażu, łatwy dostęp do bagażu, prosta budowa: brak kieszonek. Całkowita wodoszczelność, zgrzewane łączenia, najwyższa wytrzymałość materiału na przetarcia  i obciążenie (do 15 kg).


BIKEPACKING W2B

Spakuj się na lekko. Alternatywa dla klasycznych sakw rowerowych. Seria idealna do jazdy w trudnym terenie, a także do rowerów nieprzystosowanych do montażu bagażnika (szosowych, górskich). Minimum bagażu, minimum obciążenia, maksimum przyjemności z  jazdy! Seria W2B dzieli się na 3 kolekcje: Black, Camo, Special.

 

 

 

 

 

 


W ofercie
Torby na kierownicę
Sakwy na bagażnik
Sakwy pod siodło
Sakwy na ramię
Sakwy na telefon
Bagażniki przednie
Bagażniki tylne
Bagażniki na sztycę