Aktualności

Budowa ścieżki rowerowej nad Jeziorem Garda - to będzie naprawdę piękne.

.

Fatbike rower na lato i na zimę - na śnieg błoto i piach

Rower fatbike elektryczny GEOBIKE Big Apple  – pierwszy fat bike elektryczny w Polsce

geobike-g-bike-big-apple-elektryczny-fatbike minPierwszy w Polsce  rower elektryczny fatbike – FATBIKE GEOBIKE Big Apple to model z kolekcji na 2016 rok który ma być dostępny już na gwiazdkę tego roku 2015 roku.

FATBIKE GEOBIKE Big Apple to rower offroadowy, model z kolekcji na 2016 rok,  który ma być dostępny już na gwiazdkę w 2015 roku. To ważne bo w polskich warunkach klimatycznych fatbike to nie tylko rower do jazdy po piasku i błocie ale również i śniegu. To tak naprawdę  jedyny model który można użytkować przez cały rok. Big Apple to rower na  piach, błoto i śnieg.
Rower wyposażono w silnik o mocy 350 W i pojemną baterię 13,4 Ah wbudowaną w ramę roweru. Bateria posiada gniazdo USB przydatne np do ładowania komórek czy GPS-a. Wyświetlacz LCD z pełną informacją na temat parametrów jazdy i pracy silnika, hydrauliczne hamulce tarczowe, przerzutka Shimano Acera o 8 przełożeniach i najnowsze niezwykle lekkie opony KENDA Juggernaut 4.0 stanowią o wysokiej klasie wyposażenia roweru.

Najciekawsza jest jednak cena –  7399 zł czyli na poziomie fatbików bez elektrycznego napędu.
Już obecnie przyjmujemy zamówienia na ten rower.

Fat w zimie laski na fatbiku 300


 

Już od 21 maja w sprzedaży pojawią się rowery elektryczne uznanego polskiego producenta firmy GEOBIKE ze Szczecina.

Z bogatej kolekcji rowerów elektrycznych GEOBIKE wybraliśmy na początek trzy naszym zdaniem najbardziej atrakcyjne modele.

Męski rower turystyczny  GEOBIKE FINISTERE
Damski rower turystyczny GEOBIKE TREKKING LADY
Damski rower turystyczny GEOBIKE TOURING biały

 

 

Damski rower turystyczny GEOBIKE TOURING biały