Rowery fatbike elektryczne

Rowery elektryczne fat bike

Jeżeli zamierzasz przejechać przez piaski Sahary, bagna Biebrzy i sniegi na Grenlandii to potrzebujesz właśnie rower fatbike.

Fatbike to rower terenowy z bardzo szerokimi oponami, znakomicie sprawdza się na śniegu błocie i piachu czyli tam gdzie zwykły rower nie da rady. Szerokie opony zapewniają odpowiednią przyczepność a także amortyzują nierówności terenu. Amortyzację osiąga się też przez odpowiednie napompowanie kół  dostosowując twardość opon do terenu.

Ponieważ opór szerokich opon i trudny teren wymagają znacznego wysiłku – w świecie popularność zdobywają elektryczne rowery fatbike.

 


 Scoopper "BIKE"
Zaawansowany technologicznie Fat Bike prestiżowej Scoopper

Marka Scoopper powstała, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych klientów, którzy szukają alternatywnych środków komunikacji, a jednocześnie pragną posiadać coś ekskluzywnego i designerskiego. Elektrycznych jednośladów spod znaku Scoopper'a nie można w żaden sposób porównać do produktów konkurencyjnych. To pojazdy inteligentne, posiadające własną aplikację na smartfony. Idealnie zestawione elementy gwarantują niezawodność, wygodę, bezpieczeństwo i nieopisaną radość z jazdy. Cechy te w połączeniu z nowoczesną technologią, doskonałym wykonaniem oraz ponadczasowym designem tworzą z każdego Scooppera produkt PRESTIŻOWY, wyznaczający nowy trend w Europie.

Podjedzie pod najtrudniejsze wzniesienia, poprowadzi Cię przez piaszczystą drogę, przejedzie po błocie, umożliwi jazdę po śniegu!
Aluminiowa rama, koła 26”, szerokie opony Kenda 26”x4 Juggernaut Sport, sztywne zawieszenie, hamulce tarczowe Tektro, silnik 8Fun 500W BLDC, bateria litowo jonowa Samsung 48V, 13 Ah, panel LCD - 6 trybów wspomagania jazdy, prędkościomierz, manetka do 45km/h, dzienny oraz ogólny dystans, sterowanie systemem, wskaźnik aktualnego napięcia na baterii, waga 29 kg.
Cena 9900 zł


  


Pierwsze polskie elektryczne rowery FatBike

24 września 2015 roku na targach rowerowych Kielce BIKE-EXPO 2015 debiutowały dwa pierwsze polskie elektryczne rowery fat bike

Rower fatbike elektryczny GEOBIKE Big Apple  - pierwszy fat bike elektryczny w Polsce

Fat bike elektryczny Geobike Big ApplePierwszy w Polsce  rower elektryczny fatbike - FATBIKE GEOBIKE Big Apple to model z kolekcji na 2016 rok który ma być dostępny już na gwiazdkę tego roku 2015 roku.

FATBIKE GEOBIKE Big Apple to rower offroadowy, model z kolekcji na 2016 rok,  który ma być dostępny już na gwiazdkę w 2015 roku. To ważne bo w polskich warunkach klimatycznych fatbike to nie tylko rower do jazdy po piasku i błocie ale również i śniegu. To tak naprawdę  jedyny model który można użytkować przez cały rok. Big Apple to rower na  piach, błoto i śnieg.

Rower wyposażono w silnik o mocy 350 W i pojemną baterię 13,4 Ah wbudowaną w ramę roweru. Bateria posiada gniazdo USB przydatne np do ładowania komórek czy GPS-a. Wyświetlacz LCD z pełną informacją na temat parametrów jazdy i pracy silnika, hydrauliczne hamulce tarczowe, przerzutka Shimano Acera o 8 przełożeniach i najnowsze niezwykle lekkie opony KENDA Juggernaut 4.0 stanowią o wysokiej klasie wyposażenia roweru.
Najciekawsza jest jednak cena –  7399 zł czyli na poziomie fatbików bez elektrycznego napędu.

Już obecnie przyjmujemy zamówienia na ten rower.