Rowery fatbike elektryczne

Rowery elektryczne fat bike

Jeżeli zamierzasz przejechać przez piaski Sahary, bagna Biebrzy i sniegi na Grenlandii to potrzebujesz właśnie rower fatbike.

Fatbike to rower terenowy z bardzo szerokimi oponami, znakomicie sprawdza się na śniegu błocie i piachu czyli tam gdzie zwykły rower nie da rady. Szerokie opony zapewniają odpowiednią przyczepność a także amortyzują nierówności terenu. Amortyzację osiąga się też przez odpowiednie napompowanie kół  dostosowując twardość opon do terenu.

Ponieważ opór szerokich opon i trudny teren wymagają znacznego wysiłku – w świecie popularność zdobywają elektryczne rowery fatbike.

 


 


Pierwsze polskie elektryczne rowery FatBike

24 września 2015 roku na targach rowerowych Kielce BIKE-EXPO 2015 debiutowały dwa pierwsze polskie elektryczne rowery fat bike

Rower fatbike elektryczny GEOBIKE Big Apple  - pierwszy fat bike elektryczny w Polsce

Fat bike elektryczny Geobike Big ApplePierwszy w Polsce  rower elektryczny fatbike - FATBIKE GEOBIKE Big Apple to model z kolekcji na 2016 rok który ma być dostępny już na gwiazdkę tego roku 2015 roku.

FATBIKE GEOBIKE Big Apple to rower offroadowy, model z kolekcji na 2016 rok,  który ma być dostępny już na gwiazdkę w 2015 roku. To ważne bo w polskich warunkach klimatycznych fatbike to nie tylko rower do jazdy po piasku i błocie ale również i śniegu. To tak naprawdę  jedyny model który można użytkować przez cały rok. Big Apple to rower na  piach, błoto i śnieg.

Rower wyposażono w silnik o mocy 350 W i pojemną baterię 13,4 Ah wbudowaną w ramę roweru. Bateria posiada gniazdo USB przydatne np do ładowania komórek czy GPS-a. Wyświetlacz LCD z pełną informacją na temat parametrów jazdy i pracy silnika, hydrauliczne hamulce tarczowe, przerzutka Shimano Acera o 8 przełożeniach i najnowsze niezwykle lekkie opony KENDA Juggernaut 4.0 stanowią o wysokiej klasie wyposażenia roweru.
Najciekawsza jest jednak cena –  7399 zł czyli na poziomie fatbików bez elektrycznego napędu.

Już obecnie przyjmujemy zamówienia na ten rower.