Rowery elektryczne trekkingowe

motto:
„Porównując zwykłe krzesło z krzesłem elektrycznym oraz zwykły rower z rowerem elektrycznym, trudno nie dostrzec przewagi tego pierwszego w przypadku krzeseł i drugiego w przypadku rowerów.”

Thomas Edison

 

Turystyczne rowery elektryczne to ogromne ułatwienie dla tych którzy lubią wycieczki rowerowe.
Elektryczne rowery trekkingowe - czyli turystyczne ze wspomaganiem elektrycznym umożliwiają dłuższe wycieczki w stosunku do tych odbywanych na tradycyjnych rowerach. Bez większego wysiłku możemy jechać z prędkością 20-25 km/godz nawet gdy rower jest obciążony bagażem lub jedziemy w terenie pagórkowatym. Zależnie od modelu roweru i warunków jazdy można przejechać bez ładowania 50-100 km. Właściwie wszystkie rowery turystyczne mogą być z powodzeniem wykorzystywane do codziennej jazdy w mieście.

Pełne ładowanie akumulatora trwa ok. 4-6 godzin ale już po godzinie akumulator uzyskuje ok. połowy swojej pełnej pojemności. Wystarczy więc zatrzymać się w przydrożnym barze aby podładować rower do dalszej jazdy. Oczywiście zawsze możemy kontynuować jazdę bez ładowania. W krajach gdzie rowery elektryczne są bardziej popularne możemy spotkać oznaczone miejsca do ładowania rowerów przed muzeami, na campingach itp.. Zapewne wkrótce pojawią się i w Polsce.

Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo:

 

 

 

 

 


Zobacz jak powstają rowery elektryczne Ecobike.

 

 


 

Rower elektryczny trekkingowy EcoBike S-Cross L, 350 W, 13 Ah, hamulce tarczowe, kolor czarny

 

Rower elektrycznyt turustyczne Ecobile S-Cross LRower elektryczny trekkingowy, nowość na 2017 r. silnik 350 W w tylnym kole. bateria ukryta w ramie - 36V 10,4 Ah na celach SANYO, zasięg to nawet do 110 km. Możliwość odblokowania mocy roweru w 100%, do maks prędkości 34km/h. Silnik wyposażony w czujnik hala, co w połączeniu z nowego typu kontrolerem "sine wave" czyli sinusoidalnym, powoduje że praca silnika jest niezwykle płynna. Do tej pory takie rozwiązania cechowały tylko rowery  z wyższej półki.
Wyświetlacz LED na najnowszy LCD C600E. W zestawie manetka gazu nie jest zamontowana fabrycznie ze względu na obowiązujące przepisy prawne - można to zrobić na własna rękę.


Głównym atutem roweru jest przede wszystkim nowoczesny system napędowy, który wcześniej był używany tylko w rowerach z wyższej półki. 350 watowy silnik zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Rower jest zblokowany do prędkości 25km/h, tak jak mówią przepisy ruchu drogowego, jednak jest możliwość odblokowania mocy roweru w 100%, wtedy nasz rower wspomaga nas aż do 34km/h W momencie kiedy nie będziemy mieć siły pedałować możemy skorzystać z manetki gazu - manetka gazu nie jest zamontowana fabrycznie ze względu na obowiązujące przepisy prawne - klient może to zrobić na własna rękę (manetka dołączona do roweru).

Absolutną nowością  jest sposób umiejscowienia baterii w ramie roweru, dzięki temu rozwiązaniu środek ciężkości jest idealnie pośrodku, bateria nie rzuca się w oczy oraz jest bardzo dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami.  Nasz akumulator zbudowaliśmy na ogniwach firmy SANYO, 36V 13 Ah,  spokojnie pozwala to na przejechanie 110 km. Można zamówić jako opcję bardziej pojemną baterię 14,5 Ah lub 16 Ah

 

Dane techniczne

Rama 
 
Zawieszenie 
 
Przerzutka 
 
Koła
 
Opony / koła
 
Hamulce 
 
Silnik 
 
Kontroler
 
Bateria 
 
Waga roweru 
 
Zasięg jazdy 
 
Czas ładowania baterii 
 
Światła 
 

 Cena 6149
 Ten rower możesz zakupić w
 naszym sklepie internetowym >
 GEOBIKE X-Road

 

 

 

 

 


 

 


 

Rower turystyczny elektryczny GEOBIKE X-Road  2.0- „dalekobieżny ekspress”

 

GEOBIKE X-Road 2.0 to nowoczesny rower z najwyższej klasy wyposażeniem dedykowany do jazdy na szosach i drogach utwardzonych. Wyjątkowy model jedyny w swojej klasie. 
Chciałbyś wybrać się na długą nawet 130 km wycieczkę lub szybko przemieszczać się ulicami miasta ? A może dojeżdżasz codziennie do pracy lub szkoły pokonując długi dystans i potrzebujesz szybko dostać się do celu bez zbędnego zmęczenia? TO JEST WŁAŚNIE ROWER DLA CIEBIE !

Aluminiowa rama atrakcyjnie malowana na czarny matowy kolor, hamulce tarczowe hydrauliczne i wysokiej klasy przerzutki Shimano Acera 8 biegów to podstawowe atuty X-Road 2.0. Koła 29" pomogą łatwo osiągnąć szybkość. W jeździe po szosach można używając wspomagania przejechać nawet 130 km na jednym ładowaniu baterii. Tarczowe hamulce hydrauliczne G-bike XT 180 mm.

Silnik 250 W w tylnej piaście a sterowanie wspomaganiem odbywa się za pomocą kontrolera z ekranem LCD z dostępnymi funkcjami licznika rowerowego.

Siodło o sportowym charakterze Selle Royal Viper, przerzutki Shimano Deore, skuteczne hamulce, bagażnik na którym można zamocować torby lub sakwy rowerowe, błotniki umożliwiające jazdę w każdych warunkach to cechy które powodują że wsiadając na X-Road 2.0 możemy zmierzyć się z wyzwaniem pokonania długich nawet 130 km turystycznych tras używając elektrycznego wspomagania.

Dostępny również w wersji S wyposażonej m.in. w zintegrowany z mostkiem wyświetlacz KING METER Just One oraz tarczowe hamulce hydrauliczne G-bike XT 180 mm.

Cena 5749 zł  Ten rower możesz zakupić w naszym sklepie internetowym R-Road 2.0
 

      


Rower trekkingowy elektryczny  Geobike Finisterre


Rower trekkingowy elektryczny Geobike Finiserrae
"Dyskretny Elektryk" bateria wbudowana w ramę niemal niewidoczna dla innych a ponadto piękne wzornictwo.
GEOBIKE Finisterre to męski turystyczny model, na kołach  28" to rower z najnowszej kolekcji na 2015 rok. Seria GEOBIKE ADVENTURE to rowery spełniające najwyższe wymagania, nowocześnie zaprojektowane i wyposażone w najnowsze rozwiązania techniczne.
Pojemna bateria i duży zasięg jazdy na wspomaganiu sięgający nawet 120 km i 9-biegowa przerzutka predysponują te rowery do pokonywania bez zmęczenia długich turystycznych tras podczas wakacyjnych rowerowych podróży czy weekendowych wypadów za miasto. Dobre hamulce, wygodne siodło, 5-cio stopniowy system elektrycznego wspomagania sprawiają że rower nie boi się żadnych tras.
Te mocne atuty sprawdzają się również znakomicie w warunkach miejskich. Duży zasięg sprawia że nie musimy codziennie pamiętać o ładowaniu baterii. Pełne błotniki, osłona łańcucha i szczelna konstrukcja elektrycznych podzespołów sprawiają że rower spisuje się znakomicie w każdych warunkach pogodowych. Dla tych którzy używają rower na co dzień dojeżdżając do szkoły czy pracy to ważna cecha. Możliwość wyjęcia baterii z ramy w momencie pozostawienia roweru powoduje  że rower wygląda jak niekompletny i nie jest atrakcyjny dla złodziei.

Rama 

 Aluminiowa 20 "

Zawieszenie 

 RST NEON-ML

Przerzutka

Shimano Alvio 9 przełożeń

Opony 8"

Schwalbe ENERGIZER Plus 28"

Hamulce 

V-break

Silnik 250 W

250 W (BLDC bezszczotkowy)

Kontroler 

Kingmeter  - 5 trybów jazdy z gniazdem USB do ładowania np telefonu

Bateria 

Samsung 2900 36V 11,6Ah

Waga roweru 

24,7 Kg

Zasięg jazdy 

80 - 120 km

Czas ładowania baterii 

4  godziny

 Cena 5649 zł
 Ten rower możesz zakupić w naszym
  sklepie internetowym
  > Geobike Finisterre

 

 

 

 

 

 

 
           

         

Rower turystyczny ze wspomaganiem elektrycznym Geobike Finisterre > kliknij ikonę aby powiększyć

 


Rower turystyczny damski elektryczny  Geobike TR Lady


Rower turystyczny TR Lady elektryczny
"Srebrna Turystka" damski rower turystyczny w atrakcyjnym srebrnym design.
TR Lady to trekkingowy rower ze wspomaganiem elektrycznym, koła 28’’ przeznaczony do wycieczek w zróżnicowanym terenie. Silnik 250W, bateria 9Ah umożliwia pokonanie dystansu do 80 km. Geometria ramy ułatwia wsiadanie i zsiadanie a także zachowanie wygodnej pozycji podczas jazdy. Wyświetlacz LCD do sterowania napędem elektrycznym (9 trybów jazdy + tryb pchania).

Funkcje: przebyty dystans, prędkość, tryb wspomagania z którego korzystamy, poziom naładowania baterii i chwilowy pobór mocy. Tryb pchania ze wspomaganiem ułatwia np. wyprowadzenie roweru z piwnicy (np. po pochylni) lub podprowadzenie pod naprawdę strome wzniesienia. Model TR Lady wyposażony został w dobrej klasy osprzęt mechaniczny.

Dane techniczne

 Rama 
 Aluminiowa
 Zawieszenie 
 RST NEON ML 700C z blokadą skok
 Przerzutka 
 SRAM X7 (27 biegów)
 Kola  28"
 Opony 
 KENDA 28"
 Hamulce 
 TEKTRO V-break
 Silnik 
 250W (BLDC bezszczotkowy)
 Kontroler
 LCD, 9 trybów jazdy, tryb pchania
 Bateria 
 Litowo-jonowa 36V 9 Ah (SONY)
 Waga roweru 
 23 kg
 Zasięg jazdy
 50 - 80 km
 Czas ładowania baterii
 4 - 6 godzin
 Światła 
 Spanninga LED, funkcja ośw. parkingowego

 Cena 4449 zł
 Ten rower możesz zakupić
 w naszym sklepie internetowym

 > Geobike TR Lady

 

 

 

 

 

  

       

 


Rower turystyczny damski elektryczny  Geobike TOURING
Rower turystysczny damski elektryczny Geobike Touring

 

"Biały Holender" - model GEOBIKE Touring to nowoczesny rower miejski dla każdego. Powstał jako dedykowany rower o wspomaganiu elektrycznym na potrzeby wspólnej akcji GEOBIKE i Banku Ochrony Środowiska.
Dojazd do pracy? Do szkoły lub na uczelnię ? Na zakupy ? Rekreacyjne wycieczki ? Sport ? To wszystko możliwe na GEOBIKE Touring. Aluminiowa biała rama typowej holenderki, wygodna rozłożysta kierownica z profilowanymi uchwytami oraz osłona łańcucha sprawiają iż wsiadanie oraz jazda takim rowerem będzie niezwykle swobodna i komfortowa. Duży zasięg jazdy z wykorzystaniem wspomagania nawet do 80 km możliwy jest dzięki pojemnej baterii - 9 Ah uzbrojonej w ogniwa SAMSUNG. Wygodne siodło i bagażnik do którego można przymocować sakwy lub koszyk dopełniają całości. Przerzutka  Shimano Tourney-7 biegowa.

Rama
Biała Aluminiowa dla osób od 155 do 185 cm
Zawieszenie 
RST NEON-ML
Opony
CST Traveller City Clasic 28"
Przerzutka
Shimano Tourney 7 biegów
Hamulce
Przód: V-break, Tył: V-break
Silnik 
250 W (BLDC bezszczotkowy)
Kontroler
Kingmeter - 3 tryby jazdy
Bateria 
Litowo-jonowa 36V 8,8 Ah ogniwa SAMSUNG
Waga roweru
23,8 Kg
Zasięg jazdy
50 - 80 km
Czas ładowania baterii 
4 - 6 godzin

 Cena 3699
 Ten rower możesz zakupić w naszym 
 sklepie internetowym
 > Geobike Touring

 

 

 

 

 

 

                       

 


 


 


Rower Elektryczny trekkingowy EcoBike Livigno

Rower elektryczny trakkingowy Ecobike LivignoGłównym atutem jest przede wszystkim nowoczesny system napędowy, który wcześniej był używany tylko w rowerach z wyższej półki silnik 350 W oraz wysokiej jakości osprzęt zapewnia niesamowity komfort jazdy oraz niezapomniane wrażenia. Silnik wyposażony w czujnik  hala, co w połączeniu z nowego typu kontrolerem "sine wave", powoduje że praca silnika jest płynna. Do tej pory takie rozwiązania cechowały tylko rowery  z wyższej półki. Rower jest zblokowany do prędkości 25 km/h, zgodnie z przepisami ruchu drogowego, jednak poza drogą publiczną możemy odblokować pełna moc roweru aż do 34km/h ! W momencie kiedy nie będziemy mieć siły możemy skorzystać z manetki gazu, która umożliwia jazdę bez pedałowania (manetka gazu umożliwia jazdę nawet do 32 km/h przy odblokowanym silniku) - ze względu na obowiązujące przepisy prawne manetka gazu nie jest montowana fabrycznie, ale klient może to zrobić na własna rękę (manetka dołączona do roweru).
Dodatkowym atutem roweru  jest sposób umiejscowienia baterii w ramie roweru, dzięki temu  środek ciężkości jest idealnie pośrodku, bateria nie rzuca się w oczy, jest bardzo dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami a ponadto
ułatwia ewentualny montaż fotelika dla dzieci. 
Akumulator SAMSUNG/LG,  w cenie roweru jest bateria o pojemności 10,4 Ah, która umożliwia przejechanie od 50 do 80 km.
Opcjonalnie dostępne baterie i średnie dystanse:
- 36V 10,4 Ah Samsung - 50-80 km (w cenie roweru)
- 36V 13 Ah Samsung - 60-110 km (+300 zł)
- 36V 14,5 Ah Panasonic-  70-130 km (+600 zł
- 36V 16Ah LG-  80-160 km (+900zł)

Waga

24,8 kg (aluminium)

Sterowanie

Panel LED, 3 stopnie wspomagania

Koła

28" wzmacniane obręcze oraz nierdzewne szprychy

Rama

19" Hydroformed Aluminium

Opony

Schwalbe TYRAGO 700C*40C

Przerzutki

Przód - Shimano Tourney 3 speed Tyl - Shimano Acera 8 speed

Zawieszenie

przód - widelec amortyzowany SunTour NEX HLO-P 700C

Hamulce

podwójne V-brakes PROMAX TX-117

Kierownica i sztyca

PROMAX HB-T305

Siodełko

80-102 cm VELO

Support

VP-BC73C

Oświetlenie

LED Spanninga Luceo

Bateria

pojemność 8,8 Ah moc, 316,8 Wh, Li NCM Samsung

Czas ładowania

4-5 godzin

Żywotność baterii

> 700 ładowań

Zasięg maksymalny

50 -160 km zależnie do typu baterii.
Standart bateria litowo-jonowa Samsung 10,4 Ag zasięg 50-80 km
 

Max obciążenie

125 kg razem z bagażem

Widelec

Top Gun Alu, zawieszenie

Siodełko

Selle Royal Lookin Basic-A230

Silnik

250 W, 36 V umieszczony w tylnym kole

Wymiary roweru

190 x 62 x 120 cm

Wymiary opakowania

140 x 25 x 75 cm

 Cena 5499 zł

 Ten rower możesz zamówić także  w
 sklepie internetowym  > 
Ecobike Livigno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rower Elektryczny EcoBike Cortina

Idealny rower wycieczkowy. Atutem roweru Cortina jest nowoczesny system napędowy mocny silnik 350W. Rama 17” , koła 28” Wysokiej jakości osprzęt. Przerzutka Shimano Acera (przód 3 biegi, tył 8 biegów), wygodne żelowe siodełko Selle Royal Lookin zapewnia komfort jazdy. Zawieszenie Suntour NEX HLO-P 700C  idealnie tłumi nierówności Silnik wyposażony w czujnik hala, co w połączeniu z nowego typu kontrolerem "sine wave", powoduje że praca silnika jest płynna. Wyświetlacz LED z 3 poziomami wspomagania razem z przyciskiem którego naciśniecie zapewnia prędkość 6 km/h Rower jest zblokowany do prędkości 25 km/h, zgodnie z przepisami ruchu drogowego, jednak poza drogą publiczną możemy odblokować pełna moc roweru do 32m/h ! W momencie kiedy nie będziemy mieć siły możemy skorzystać z manetki gazu, która umożliwia jazdę bez pedałowania (manetka gazu umożliwia jazdę nawet do 32 km/h przy odblokowanym silniku) - ze względu na obowiązujące przepisy prawne manetka gazu nie jest montowana fabrycznie, ale klient może to zrobić na własna rękę (manetka dołączona do roweru).
Dodatkowym atutem roweru  jest sposób umiejscowienia baterii w ramie roweru, dzięki temu  środek ciężkości jest idealnie pośrodku, bateria nie rzuca się w oczy, jest bardzo dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami a ponadto ułatwia ewentualny montaż fotelika dla dzieci. 
Akumulator SAMSUNG/LG,  w cenie roweru jest bateria o pojemności 10,4 Ah, która umożliwia przejechanie od 50 do 80 km.
Opcjonalnie dostępne baterie i średnie dystanse:
- 36V 10,4 Ah Samsung - 50-80 km (w cenie roweru)
- 36V 13 Ah Samsung - 60-110 km (+300 zł)
- 36V 14,5 Ah Panasonic-  70-130 km (+600 zł
- 36V 16Ah LG-  80-160 km (+900zł)

 

Waga

23,8 kg aluminium

Sterowanie

Panel LCD, 3 stopnie wspomagania

Obręcze

28" wzmacniane obręcze oraz nierdzewne szprychy

Rama

17" Hydroformed Aluminium

Opony

Schwalbe TYRAGO 700C*40C

Przerzutka

Przód - Shimano Tourney 3 biegi, tyl - Shimano Acera 8 biegów

Zawieszenie

przód - widelec amortyzowany SunTour NEX HLO-P 700

Hamulce

V-brakes PROMAX  tx-117

Kierownica

PROMAX HB-T305

Siodełko

87-100 cm VELO

Support

VP-BC73C

Oświetlenie

LED

Bateria

litowo-jonowa pojemność 10,4 Ah lub opcjonalnie 13 Ah, 14,5 Ah, 16 Ah

Czas ładowania

4-5 godzin

Żywotność baterii

> 700 ładowań

Zasięg maksymalny

50 -160 km zależnie do typu baterii.
Standard bateria litowo-jonowa Samsung 10,4 Ag zasięg 50-80 km

Max obciążenie

125 kg razem z bagażem

Widelec

Top Gun Alu, zawieszenie

Siodełko

Selle Royal Lookin Basic-A230

Silnik

350 W, 36 V umieszczony w tylnym kole

Wymiary roweru

190 x 62 x 120 cm

Wymiary opakowania

140 x 25 x 75 cm

 Cena 5499 zł

 Ten rower możesz zamówić także
  w >
Rower elektryczny trekkingowy Ecobike Cortina
 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

   

 

 


 

Turystyczne rowery elektryczne to ogromne ułatwienie dla tych co lubią wycieczki rowerowe.

E-Bike Buda - rowery elektryczne sklep Warszawa - zaprasza