Cruiser elektryczne

Cruizery - elitarne rowery ze wspomaganiem elektrycznym Rower elektryczny

Rower cruiser czyli dosyć elitarny masywny krążownik, nazywa także jako cruiser plażowy, to rower który charakteryzują balonowe opony, wyprostowana postawa siedzenia. Prosta konstrukcja niegdyś stalowa dziś aluminiowa z ekspresyjną „stylizacją motocyklową”. Cruisery są popularne wśród zwykłych rowerzystów i turystów, ponieważ są one bardzo stabilne i łatwe w prowadzeniu a balonowe opony ułatwiały jazdę po piasczystym podłożu. W latach ok. 1930-1950 r. były to najbardziej popularne rowery w USA. Pod koniec lat 90-tych zaczęły przeżywać swój elitarny renesans.

 

 

Rower cruizer elektryczny Geobike Beast M - "rower na Hel"

www.rowery-elektryczne-warszawa.plGeobike Beast - Adam 
to limitowany model w kolekcji Geobike pierwotnie przeznaczony na rynek amerykański. Jest modyfikacją dobrze juz znanego modelu Geobike Monster. Stylizacja w stylu retro przypominająca amerykańskie custom cruizery, szerokie opony, brązowe skórzana siodło na sprężynach to charakterystyczne cechy tego modelu. Dodatkowo wyposażony jest w manetkę gazu która dzięki 350 W silnikowi pozwala na rozpędzenie roweru bez pedałowania do prędkości nawet 25 km/h.

Mocna aluminiowa rama objęta jest 5 letniąrowery elektryczne sklep Warszawa gwarancją. Elektryczny napęd zasilany jest baterią o pojemności 10 Ah zabezpieczoną przed kradzieżą oryginalnymi kajdankami. Przednie hydrauliczne tarczowe hamulce oraz precyzyjny 7 stopniowy mechanizm zmiany biegów Shimano Nexus dopełniają całości. Zaawansowany technicznie mechanizm sterowany jest z wielofunkcyjnego wyświetlacza LCD pozwalającego na używanie 5 trybów elektrycznego wspomagania jazdy. Podświetlany nocą wyświetlacz posiada też funkcje pozwalające śledzić parametry jazdy takie jak prędkość i odległość. Światła roweru zasilane są z baterii jak i z dynama umieszczonego na tylnim kole. Rower wyposażony jest dodatkowo w linkę zabezpieczającą przed kradzieżą mocowaną na tylnim widelcu. Geobike Beast to wyjątkowy e-bike którego przejazd ulicami miast przyciąga uwagę każdego przechodnia.
Zajedziesz tym rowerem na Hel a także w wiele innych miejsc.

 

Dane techniczne:

Rama  Aluminiowa  18,5 "
Zawieszenie  Sztywne Alu
Przerzutka  Shimano Nexus 7 - siedmiostopniowa
Opony  Kenda Flame 26"
Hamulce  Przód: Tektro Novela, Tył: rolkowy Shimano
Silnik  8FUN 350 W (BLDC bezszczotkowy)
Kontroler  Kingmeter  LCD - 5 trybów jazdy
Bateria  Litowo-jonowa 36V 10Ah
Waga roweru  27,6 Kg
Zasięg jazdy  40 - 70 km
Czas ładowania baterii  4 - 6  godzin

 

 Cena 6 399,00 zł
 Ten rower możesz kupić
 w > sklepie internetowym

 

 

 

 

 

 

rowery elektryczny Cruiser   rowery elektryczny Cruiser   rowery elektryczny Cruiser   rowery elektryczny Cruiser  

rowery elektryczny Cruiser Warszawa   rowery elektryczny Cruiser   rowery elektryczny Geobike Cruiser  

 


Rower cruizer elektryczny Geobike Beast L - "rower na Hel"

Rower Crruiser elektryczny Geobike Beast LGeobike Beast - Ewa to limitowany model w naszej kolekcji Geobike  pierwotnie przeznaczony na rynek amerykański. Stylistycznie nawiązuje do modelu Beast - Adam a jego biała kolorystyka może sugerować ze jest jego damską wersją. Z pewnością idealny dla eleganckich kobiet lecz nie będzie nic niestosownego jeżeli na rowerze zasiądzie mężczyzna. Stylizacja w stylu retro z ramą zapewniającą wygodne wsiadanie, szerokie opony, brązowe skórzane siodło na sprężynach to charakterystyczne cechy tego modelu. Dodatkowo  wyposażony jest w manetkę gazu która dzięki 350 W silnikowi pozwala na rozpędzenie roweru bez pedałowania do prędkości nawet 25 km/h.

Mocna aluminiowa rama objęta jest 5 letnią gwarancją. Elektryczny napęd zasilany jest baterią o pojemności 10 Ah. Przednie hydrauliczne tarczowe hamulce oraz precyzyjny 7 stopniowy mechanizm zmiany biegów Shimano Nexus dopełniają całości. Zaawansowany technicznie mechanizm sterowany jest z wielofunkcyjnego wyświetlacza pozwalającego na używanie 5 trybów elektrycznego wspomagania jazdy. Podświetlany nocą wyświetlacz posiada też funkcje pozwalające śledzić parametry jazdy takie jak prędkość i odległość. Światła roweru zasilane są z baterii jak i z dynama umieszczonego na tylnim kole. Rower wyposażony jest dodatkowo w linkę zabezpieczającą przed kradzieżą mocowaną na tylnim widelcu.

Geobike Beast to wyjątkowy e-bike którego przejazd ulicami miast przyciąga uwagę każdego przechodnia.

Dane techniczne:

Rama  Aluminiowa  18,5 "
Zawieszenie  Sztywne Alu
Przerzutka  Shimano Nexus 7 - siedmiostopniowa
Opony  Kenda Flame 26"
Hamulce  Przód: Tektro Novela, Tył: rolkowy Shimano
Silnik  8FUN 350 W (BLDC bezszczotkowy)
Kontroler  Kingmeter  LCD - 5 trybów jazdy
Bateria  Litowo-jonowa 36V 10Ah
Waga roweru  27,6 Kg
Zasięg jazdy  40 - 70 km
Czas ładowania baterii  4 - 6  godzin

 Cena 6 599,00 zł
 Ten rower możesz kupić
 w > sklepie internetowym

 

 

 

 

 

 

          

 


 
Rower cruizer elektryczny Geobike Monster 

Rower Cruiser elektryczny Geobike MonsterGeobike Monster to limitowany model w naszej kolekcji obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Stylizacja w stylu retro przypominająca amerykańskie custom cruizery, szerokie opony, czarne skórzane siodło na sprężynach oraz wykonane z naturalnej skóry gripy to charakterystyczne cechy tego modelu.

Mocna aluminiowa rama objęta jest 5 letnią gwarancją. Elektryczny napęd zasilany jest baterią o pojemności 10 Ah zabezpieczoną przed kradzieżą oryginalnymi kajdankami. Przednie tarczowe hamulce oraz precyzyjny 7 stopniowy mechanizm zmiany biegów Shimano Nexus dopełniają całości. Zaawansowany technicznie mechanizm sterowany jest z wielofunkcyjnego wyświetlacza pozwalającego na używanie 5 trybów elektrycznego wspomagania jazdy. Podświetlany nocą wyświetlacz posiada też funkcje pozwalające śledzić parametry jazdy takie jak prędkość i odległość.

Geobike Monster to wyjątkowy e-bike którego przejazd ulicami miast przyciąga uwagę każdego przechodnia. Zobacz>  film

Dane techniczne

 Rama   Aluminiowa 18,5"
 Zawieszenie                 
 Sztywne Alu
 Hamulce  Przód: Tektro Novela, Tył: rolkowy Shimano
 Opony   Kenda Flame 26"
 Silnik   8FUN 250 W (BLDC bezszczotkowy)
 Bateria   Litowo- jonowa 36V 10 Ah
 Kontroler  Kingmeter LCD - 5 trybów jazdy
 Czas ładowania baterii   ładowania baterii 4 - 6 h
 Zasięg jazdy   jazdy 40 - 70 km
 Waga roweru   27,6 kg

 Cena 5 999,00 zł
 Ten rower możesz kupić
 w > sklepie internetowym

 

 

 

 

 

 

       

         

        

        

 


 

Rowerem na Helu, rowerem z Trójmiasta na Hel i nie tylko

Na Półwyspie Helskim zbudowano kilka lat ścieżkę rowerową prowadząca od Pucka przez Władysławowo, Chałupy, Kuźnica Jastarnia, Jurata, Hel. Powrót z rowerem miast Sopot, Gdynia, Gdańsk możliwy jest tramwajem wodnym.

Tramwaje wodne kursują na trasach Gdańsk-Hel-Gdańsk, Gdynia-Hel-Gdynia, Sopot-Hel-Sopot. Rozkład jazdy > tu.

Opis - wycieczka rowerowa na Hel znajdziesz > tu.
Szlaki rowerowe w rejonie Helu, Władysławowa, Jastrzębiej Góry, Pucka, Redy, Wejherowa znajdziesz > tu
.